STO ZVÍŘAT DVAKRÁT V MALOSTRANSKÉ BESEDĚ, POKAŽDÉ JINAK!

16. a 17. ledna 2019

STO ZVÍŘAT otevře svou devětadvacátou sezónu v Praze hned dvěma koncerty v Malostranské Besedě, a to 16. a 17. ledna.

První večer bude patřit zpěvačce kapely Janě Jelínkové a jejímu sólovému albu DÁMA S ČÁPEM. To vyšlo předloni na podzim a zazní kompletně v první části koncertu, kdy se Zvířaty vystoupí jako speciální host vynikající zpěvák a klávesista Pája Bohatý (Anna K), v druhé části programu odehraje STO ZVÍŘAT své největší hity jako Nikdy nic nebylo, Alice se dala na pití, Ty vole na základní škole a další.
Druhý den nabídne kapela program ELEPHANTOUR 2019, což je koncert sestavený ze třiceti největších zvířecích pecek a hitovek. Playlist koncertu je výsledkem fanouškovské ankety, takže se diváci mohou těšit na své oblíbené songy jako Píseň, Poprvé, Podpaží, Nejkratší cesta a přibydou další, které loni mnohým chyběly a tudíž se program poněkud obměnil. Nechybí ani ochutnávky z chystaného alba, jako je třeba píseň Dívka T. Do cirkusové žlutočerné scény přibyli dva sloni a o další překvapení nebude nouze. Začátky vždy ve 20:30, lístky jsou v předprodeji v pokladně Malostranské Besedy.

Následovat bude celoroční ELEPHANTOUR 2019:

31.1. KAMENICE – KD
1. 2. MALÁ ÚPA – HOTEL HOŘEC
16. 2. PLZEŇ – ŠEŘÍKOVKA (host ŠVIHADLO)
28. 2. PRAHA – ROCK CAFÉ
23. 3. NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – KD (host SCHODIŠTĚ)
30. 3. BŘECLAV – KAFE PIKSLA
5. 4. LOUNY – KD ZASTÁVKA (host KRÁSNÉ NOVÉ STROJE)
6. 4. CHLUM U TŘEBONĚ – MC HEJTMAN
12. 4. PROSTĚJOV – SPOLEČENSKÝ DŮM
26. 4. LITOMYŠL – KOTELNA
27. 4. ČERVENÝ KOSTELEC – TREES

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více