Uprising hledá novou královnu a připravuje se na zimní vydání

Uprising Winter Edition - Ateliér Babylon, Bratislava - 1. 12. 2018

Letní Uprising stačí navštívit jen jednou a každý chlap vám potvrdí, že na něm potkáte ty nejkrásnější ženy a dívky z blízka i z daleka. Proto i letos Uprising crew vyslala do davu fotografy, aby je mezi vámi našli a zvětšnily. Musíme uznat, že při pohledu na výsledné fotky určitě vyhrkne nejednomu z vás slzička No, vždyť víte, stesk za létem a vším, co k němu patří…  😉 Přesvědčte se sami. Už nyní můžete potencionální královny najít na festivalové fanpage ve fotoalbu Uprising Queen 2018 a můžete hned i udělit hlas vaší favoritce nebo favoritkám.  #UprisingQueen. Hlasování končí ve čtvrtek 29. 11. 2018!

Vítězka získá od organizátorů vstupenky na zimní Uprising a festivalový merch. Možná, když budete poslouchat, vezme jako svojí plus jedničku právě vás. A že se letos vyplatí nevynechat návštěvu bratislavského Ateliéru Babylon, snad ani nestojí za zmínku. 1. prosince do Bratislavy totiž nepřijde Ježíšek, ale rovnou celá svatá trojice jamajských interpretů, mighty Jah Mason, Turbulence a Kumar Bent!

Jah Mason a jeho neomylný raketový flow si nejen slovenské fanoušky získal už před lety, když se ho organizátorům poprvé podařilo dotáhnout na letní Uprising. Jeho nadupaná show nás,  jak věříme, zahřeje i nyní v klubové atmosféře Babylonu. Turbulence, Rastafarián aktivní na hudební scéně již téměř 20 let, je díky jeho stylu a projevu považován za druhého Sizzlu a i jeho tvorba je nabitá pozitivní energií a silným poselstvím. Trojici jamajských reprezentantů doplňuje Kumar Bent, nadaný a charismatický zpěvák. Ten se proslavil jako frontman kapely Raging Fyah, kterou i díky jeho lyrice a citu pro tvorbu hitů vytáhl z pozice backing bandU na vrchol světové reggae scény.

Aby však horkokrevným Jamajčanům nebyla u nás 1. prosince příliš zima, o zahřátí pódia i davu pod ním se postará lokální support. Letos to budou MCs Rida Radar, Ryhha a zpoza české hranice Colectiv, který přijde představit své debutové album První a posel dní.

Vstupenky na zimní vydání Uprisingu naleznete v síti Ticketportal. Ten, kdo podcenil nákupy v létě na Zlatých Pieskoch a nebo hledá vhodný dárek pod stromeček, najde v Babylonu i festivalový merch a také první, nejlevnější, vstupenky na Uprising Festival 2019!

fb událost: https://www.facebook.com/events/245642842793263/

INFO & VSTUPENKY

https://www.uprising.sk/
https://www.facebook.com/uprisingfestivalofficial/
http://bit.ly/uwe2018-tickets

HUDBA

uprising winter edition
Uprising Winter Edition 2018

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více