Zahřívání Right News Music Garden v Crossu pro Wakitaku

6. 6. 2019 - cross][club, Praha

Jubilejní ročník rodinného reggae festivalu, který tradičně proběhne v zámecké zahradě v Louňovicích pod Blaníkem – Right News Music Garden X. – se blíží a organizátoři ve spolupráci s cross][clubem a spolkem Wakitaka pro nás připravili na čtvrtek 6. června 2019 warm-up party, která bude zárověň tradiční beneficí pro školu v Ugandě.

Jelikož je letošní ročník Right News festivalu věnovaný přednostně ženám – Women’s Power Special Edition, na zahřívání dáme přednost především mužům. Zahraje vám výtečná polská kapela Dubrising, vrchol loňského ročníku RNMG pod Blaníkem a pražská dubová kapela Collective Tones, o after party se postará selektor Dubheartman aka Oneheartman, Míra2 a Máťa z Dub Colective.

Dobrovolné vstupné (50 Kč – nekonečno 🙂 jde celé na podporu vzdělání afrických dětí pod patronací Wakitaka Charity. Děkujeme všem, co přijdou podpořit dobrou věc!

Spolek Wakitaka vznikl za účelem podpory dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě. Jeho cílem je umožnit dětem “tam” dosáhnout kvalitního a úplného základního vzdělání bez pocitu závislosti na druhých a pomoci dětem “tady” pochopit důležitost vzájemné spolupráce a podpory mezi různými kulturami a národy. Snaží se u všech zúčastněných posilovat potřebu lidské sounáležitosti a motivovat je k přirozenému všestrannému růstu.

Cílem spolku Wakitaka není jen pomáhat dětem v Africe, ale také dětem u nás, aby si více uvědomovaly společenskou odpovědnost, propojenost a nebyly lhostejné. V rámci projektu Naše děti objíždí Klára Kappala a Jana Šajmovičová ve svém volném čase školy, vypráví žákům o tom, jak se malá škola v České republice rozhodla pomáhat velké škole v Africe, a kolik dobrého to oběma stranám přináší. Povídají si s dětmi o nelehkých životních podmínkách v Ugandě i o tom, že těžký život nemusí znamenat život nešťastný. Obě ženy přednáší bez nároku na honorář, s vírou v dobré výchovné působení. (Zdroj: FB Wakitaka)


6. 6. 2019
cross][club, Praha


Line-up:

21.00  Máťa – Selector | Dub Colectiv

22.00  Collective Tones (CZ) – live band | reggae/dub

23.30  Dubrising (PL) – live band | reggae/dub

00.30  Dubheartman – Selector | also known as Oneheartman

02.30  Mira2 – Selector | strictly vinyl


fb událost:  https://www.facebook.com/events/1225062820995961/


Right News Music Garden Xhttps://www.facebook.com/events/565640773942623/
Dubrising:  https://www.facebook.com/dubrisin/
Collective Tones: https://www.facebook.com/Collective-Tones-116623762270474/

Wakitaka Charity:
www.facebook.com/wakitakacharity
www.wakitaka.com

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více