Známe prvních 12 jmen 12. ročníku Uprising festivalu!

Do Bratislavy přijede vnuk reggae legendy, jamajský Elephant Man a francouzští Dub Inc.

Dočkali jsme se! První, více než štědrá várka jmen, které 23. a 24. srpna zavítají na bratislavský Uprising festival je známa. Některé hvězdy si dají na festivalu premiéru, někteří se po letech vracejí na místo činu, avšak jedno je jisté – organizátoři potěší všechny. Od fanoušků reggae a dancehallu, přes dub, ale i všechny dnb heads, junglisty a hiphopery  😉

uprising festival 2019

Na Slovensko si to v srpnu namíří z Jamajky dancehallová superstar Elephant Man a vnuk legendárního krále reggae Jo Mersa Marley. Ze Saint-Étienne dorazí uprisingovému publiku dobře známí francoužští miláčci davů, vynikající kapela Dub Inc.

uprising festival 2019

Svůj sólo projekt přijde představit člen zaniklého Irie Révoltés, zpěvák a rapper Mal Élevé a rozlučkový koncert s fanoušky přijde na Uprising odehrát Symbiz, berlínská hvězda ghetto bass music. Německá scéna přijde tento rok ještě o jedno silné jméno. Poslední tour si dává i formace Illbilly Hitec, která však během ní nevynechá ani festivalovou Bratislavu.

Pozdní noční hodiny i letos budou patřit lámaným beatem, tentokrát pod taktovkou britských jungle dnb producentů Serial Killaz. Ten, jehož kroky vedou spíše dubovější linky, bude určitě potěšen jmény jako Alpha Steppe ft. Nai-Jah nebo MCs Parly B či britský veterán Murray Man.

Lokální scénu zastoupí česko-španělsko-africká formace United Flavour. Ta se po letech dostaví na Uprising s novým albem, na kterém se objeví i spolupráce s Medial Banana.

Prvním Slovenské jménem na dvanáctém ročníku festivalu Uprising je Strapo a jeho uvědomělý rap, kterým si získal i srdce mnoha nehiphopových fanoušků.

Prvních 12 jmen Uprising svou pestrostí dokonale vystihuje ducha tohoto oblíbeného festivalu, jehož lineup opět zaručí to nejlepší rozloučení s létem.

Vstupenky (za 40 € pouze do 20.2.) i VIP lístky s řadou výhod seženete na www.uprising.sk nebo v síti Ticketportal.

uprising festival 2019

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více