Burnin‘ Vol. 17 – Reggae | Dancehall

Burnin‘ Vol. 17 – Reggae | Dancehall
16-Březen    22:00    Klub FAMU

PÁRTY

Vstupné
viz text

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/347606972633373/

Info

Párty Burnin‘ se stěhuje do samotného srdce Prahy! Už v sobotu 16. března tak v Klubu Famu zazní to nejlepší z reggae a dancehallu!

Pod taktovkou soundů JAH Atom & Waddup se celá venue bude otřásat nejen v karibských rytmech, ale party jako obvykle obohatí i přesahy do jiných žánrů (Rap | UK Bashment | Afrobeat | Soca) a na své si tak přijdou všichni fans Urban music!

Na první edici Burnin‘ se v klubu Famu představí také zajímaví hosté se širokým hudebním záběrem. Na mikrofonu předvede své umění Fyah Son Bantu, jehož energická showcase určitě nenechá nikoho chladným. Talentovaná Djka STILI MUSIQ rozzáří celý prostor svým setem na pomezí rapu a dancehallu a mezi Karibikem a Afrikou se pohybující Teddy Ziggy ukáže tentokrát v djském segmentu to nejlepší z obou světů!

——————————————
English Version:

The Burnin‘ party is moving right to the heart of Prague. That means only one thing, Reggae & Dancehall will resonate through the whole Famu Klub on 16 of March!

You can expect not only vibes from Caribbean, but as usual, variety of other styles of urban music like Rap, UK Bashment Afrobeat and Soca.

In addition to the resident sound systems, there will be guest sets from artists coming from different parts of the world! Prague resident Fyah Son Bantu outta Keyna will definitely show his mic skills during his energic showcase. Talented Dj Stilli Musiq will set the whole venue on fire with her set full of dancehall and rap music. Teddy Ziggy who’s constantly moving between Caribbean and African music will certainly show the audience best from both worlds!

Klub Famu
16. březen
Vstup / Entry: 80,-

Reggae, Dancehall, Rap, Afrobeat, UK, Soca

Lineup:
JAH Atom Sound
Waddup Sound
Fyah Son Bantu Live
Dj Stili Musiq
Teddy ZiggyTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více