Cocoman vs. Adam Lanči

Cocoman vs. Adam Lanči
12-Leden    21:00    Club Centrála Holešovice

DOPORUČUJEME

Vstupné
VSTUP VOLNÝ / FREE ENTRY

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/306417053324415/

Info

Tradiční zimní setkání v komorním prostředí pražské Centrály je tu!

Cocoman aka Adam Lanči opět chystá svůj nejdelší sólový set v roce. Support Selector Boldrik.
ZDARMA

Jedna láska a Za Obzorem
Nahrávky s kapelou Solid Vibes, jako třeba Stoupám nebo Vděčnej
Singly z desek Sklizeň jako Tak už to bal nebo Terorista
Písničky ze sólové desky Adam Lanči – Přijde Den
Nevydané a nevydatelné šuplíkovky
Čerstvé novinky, Coco Mikrofono, rytmy žánry, zvuky

Tohle všechno se dá nacpat jedině do Centrály!

Cocoman aka Adam Lanči

Na hudební scéně je aktivní přes deset let a za tu dobu se stihl inkarnovat do spousty různých rolí. Byl dreadatým reggae zpěvákem jamajského střihu, zamyšleným folkařem s kytarou na svých akustických shows, divoce tančícím DJem a tvůrcem v EDM projektu Sirene Factory, šíleným chemikem z formace Nevereš, nebo třeba šedou eminencí Coco Jammin – produkce, která stojí za plným pytlem zásadních tuzemských reggae nahrávek posledních let.

Za svůj muzikální workoholismus zvládl získat i dvě žánrové ceny Anděl, zahrát si na většině velkých tuzemských festivalů a nejednou reprezentovat i za hranicemi. Jako zpěvák nebo producent vydal několik desek a hromady singlů. Spolupracoval mimo jíné s kapelami Švihadlo nebo Medial Banana a produkoval nahrávky pro desítky umělců z mnoha zemí, včetně jamajských stars.

Bezprostřední pozitvní energie – to je základ každého koncertu. Cocoman servíruje šťavnatý hudební mix plný výživných českých textů a do jeho hudebního víření stejně přirozeně zapadá folková litanie, moderní reggae nebo karnevalové EDM. Každá show je cestou ke kernevalovému šílenství. Aby každý odcházel alespoň o kousek výše.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více