Colectiv & band, Ryhha, DJ F.I.L.

Colectiv & band, Ryhha, DJ F.I.L.
10-Květen    0:00    Music Bar Velbloud

DOPORUČUJEME

Vstupné
viz text

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/295487081346311/

Info

> COLECTIV and Band

🎶🎶 Colectiv 🎶🎶

Myšák aka COLECTIV je jihočeský bard původem ze Sokolova, který po dlouhém cestování po světě došel až do Českých Budějovic, kde objevil svoji Jamajku. Zpíval od malička, ale poprvé se představil na posledním Reggae meetingu v roce 2010. Od té doby odehrál už nespočet koncertů a navštívil skoro každé české a slovenské pódium.

Tehdy vznikají zásadní hity jako je Budějce Jamajka je, My chceme mír či Bad Bwoys. Následuje období spoluprací a zásadní setkání s Coco Jammin Production, ze kterého vykrystalizovalo debutové album *První a posel dní*. Nyní s kapelou a nebo jako Mc projede opět festivaly jako: Uprising (SK), Galota (SK), Mighty Sounds, Hip Hop kemp, Muffin, Beats for Love, a spousty dalších. Zpíval na akcích po boku jmen jako, KY-MYNI MARLEY, MACKA B, MILLION STYLEZ, ALBAROSIE a spousty spousty jiných.

Prozatím vznikají společné písně s Rest (CZ), Boy Wonder (SK), Smola a Hrušky (SK) , Afu-Ra (US), MessenJah, Medial Banana (SK), Urban Robot (CZ), Pull Up Unity (SK) nebo Mc Ryhha (SK).

V roce 2019 si na nás připravil novou show ať už s kapelou a nebo s Dj F.I.L., doplněnou o nenatočené pecky, které uslyšíte pouze na koncertě. Máte se na co těšit.

ODKAZY:
Official web: www.colectiv.cz
Facebook: www.facebook.com/ColectivCz
YouTube: www.youtube.com/colectivofficial
SoundCloud: soundcloud.com/colectivcz

*************************************************************************
> Ryhha
nestandardní zjev se na reggae dancehall stagi objevil poprvé v roce 2010 a od té doby svým originálním stylem podporuje crews a soundsystémy na Slovensku i v Česku

ODKAZY:
https://www.facebook.com/McRyhha/
soundcloud.com/ryhha
mixcloud.com/ryhha
youtube.com/user/Positifsound

*************************************************************************
> DJ F.I.L. – afterparty

Jindřichohradecký pohodář, MC, Dj, speakr a promotér F.I.L. vydal svoje první album s názvem GURMAN. Na desce se objevilo spousty hostů mj. COLECTIV, MESSENJAH, DE ZRECHTS, BEE, AFARASTAFA, DORSEY, METODĚJ CONSTANTINE, NOVIS, DJ FLUX, DJ MUKI, ADIE.
F.I.L doprovází Colectiva už řádku let, stejně jako Afarastafu a další Mc-s na scéně. Hip Hop, Reggae a Dancehall, to jsou žánry které už zahrál na nejednom pódiu v Čechách a na Slovensku.

ODKAZY:
https://www.facebook.com/FIL1979/
www.myspace.com/filjh www.gurmanclub.cz

Klub otevřen ve 20:00
Start ve 21:00

Vstupné:
do 21h. 120,-
od 21h. 150,-
Omezená kapacita, přijď včas..Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více