Dub Institute a další = Benefiční koncert pro Honzíka

Dub Institute a další = Benefiční koncert pro Honzíka
03-Květen    18:00    Barrák Music Club

DOPORUČUJEME

Vstupné
190 Kč

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/2299945110026417/

Info

Dne 3.5.2018 od 18 hod se v music clubu Barrák v Ostravě uskuteční benefiční koncert pro Honzíka. Zahraje 5 kapel, večírek odstartuje Dub Institute, poté vystoupí Kujóni, UP!GREAT, Zpocený Voko a na závěr zahraje Firedog. Snad si každý z tohoto hudebního mišmaše vybere své. Minimální vstupné je 190 Kč, horní hranici příspěvku se ovšem meze nekladou.
Veškerý výtěžek z koncertu bude věnován Honzíkovi, který je vzhledem k velmi vážnému handicapu zcela odkázán na péči druhé osoby (dětská mozková obrna, kvadruparéza). Aktuálně Honza nejvíce potřebuje nový mechanický vozík, reha-klim terapii, novou žíněnku a finance na úhradu asistenta. To vše představuje pro jeho rodinu obrovské finanční náklady, které nejsou schopni ze svého příjmu nastřádat.
Honzík jakoukoli pomoc nejen potřebuje, ale i zaslouží. I přes tak těžké postižení je často pozitivní, v dobré náladě a s úsměvem na tváři – což je naprosto nabíjející pro ty, co pobývají v jeho přítomnosti. Honza nade vše miluje muziku a jedno z jeho velkých a doposud nenaplněných přání je pobýt s muzikanty během koncertu přímo na pódiu. A díky benefici se budeme snažit mu toto přání vyplnit a věřím, že jeho radost a jiskření v očích bude pro nás nezapomenutelné.
Proto neváhejte a přijďte na koncert i vy, bude to stát za to!!!!! A pro ty, co by chtěli pomoci, ale na koncert dorazit nemohou, přikládám č. účtu, kde je možno přispět : 245800620/0300.
Ze srdce děkuji všem, co chtějí pomoci. Mé převeliké díky patří provozovateli Barráku Marcelu Palovčíkovi, který uskutečnění koncertu umožnil a všem kapelám, které bez nároku na honorář vystoupí a pomohou tak svět udělat krásnějším.
IvetaTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více