Dubový Hell – Shakk-Attack Live

Dubový Hell – Shakk-Attack Live
16-Únor    16:00    Hell House

DOPORUČUJEME

Vstupné
70 Kč

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/227591604855559/

Info

Na dalším z večerů DUBový Hell se můžete těšit na vystoupení Pražské kapely SHAKK-ATTACK. Kapelu večerem doplní Kralupské uskupení QANTAKYTEK a DJ´s RSB a již na Hellu známý RASCALL, který se představí s MCSTACKER a jejich společným novým projektem.

SHAKK-ATTACK
Kapela vznikla v roce 2012 spojením dvou DJ´s, Dread K a Telkou (TV Wonder). S odkazem k legendám jamajského/UK studiového inženýringu postupně dávají dohromady live-act, který využívá současných technologií, ale zpracovává je oldschoolovou technikou živého mixu na 16-kanálovém analogovém pultu za použití vintage style efektů.Po několika prvních koncertech se k Shakk-Attack postupně přidávají další talentovaní muzikanti – Péťa Svoboda (trumpeta), Venca Vondrášek (trombon), Matěj Havlíček (basa), Sevak (kytara), a další hosté; ti dnes společně tvoří jádro živé kapely.Během 5 let živého vystupování se objevují nejen v České Republice, ale i v Německu, Francii, Holandsku nebo v Mexiku; včetně hraní na festivalech Outlook (Chorvatsko), Uprising (Slovensko) nebo Beatz4Love. V kultovním pražském Cross klubu měli tu čest předskakovat legendám žánru jakými jsou Vibronics, Alpha & Omega, Zion Train nebo Jah Shaka, který osobně ocenil jejich produkci.V roce 2016 vychází první oficiální nahrávka – “Rise & Shine” – spolupráce s keňskou zpěvačkou Empress Black Omolo (King Shiloh), která se objevuje na jejím albu Roots & Dub. V létě 2018 vychází skladba When the Bass Comes, spolupráce s bohumínskou zpěvačkou jménem KattyGyal Kenta, která se (jako jediná česká produkce) objeví na jejím debutovém albu Invisible Roots. Nedlouho potom křtí i společnou live show. V současnosti Shakk-Attack pracují na EP s MC LongFingah a na svém vlastním debutovém albu.

https://www.facebook.com/theshakkattack/
https://www.facebook.com/KattyGyalKenta/

QANTAKYTEK
info soon

RSB
Vznik Reggae Sound Buštěhrad sahá až do roku 2001,
kdy DJ’s Matej al Ali, Jirka Holub, Jan Hora a Vojta Oberreiter začali pouštět reggae v Kladenském klubu 19.
Postupem času se sestava změnila a opadla do současného podoby, kterou tvoří již jen samotný Jan Hora, který pod názvem RSB v roce 2014 vydává dvě desky pod labelem reggae rack. Slyšet od něj v současné době můžete reggae, dancehall, stepper a dub.
https://soundcloud.com/rsb-horich

RASCALL/MC STACKER
–RASCALL– Hudbě se věnuje již pěknou řádku let.
Byl z počátku ovlivněn freescénou,od roku 2002 aktivně působil v dnes již legendárním Zlatkof Sound systemu, kde začínal míchat Acid techno, Hardtechno, D’n’B a Breaks.
Dále spolupracoval s ReverseArt , Frontall sound system, Owa sound’s a to nejen na open air akcích, ale vidět jste ho mohli i v Pražských klubech jako Cross Club, Punto Azyl nebo původní Matrix Club, dnes již Storm Club. Je jedním ze zakladatelů Brokenline crew. V místním portfoliu má spolupráci na festivalu Tancem za sluncem.
V současnosti se věnuje převážně stylům D’n’B a Jungle. Baví ho masivní bass a svižnější rytmus. Pohybuje se mezi labely od Metalheadz, Commercial Suicide, Shogun Audio.
Tento večer představí novou spolupráci na projektu s MC Stackerem zaměřený na dub a dubstep.

–MC Stacker– Rapper z Kralup , který se věnuje hudbě a především žánru hip-hop už přibližně 10 let , prošel několika crews ( Werdikt Squad , C – Block Mafia ) Officiálně mu vyšly dva solo mixtapy . V roce 2017 vydal P.R.K.N. a v roce 2018 EP Karafa. Momentálně začal pracovat s Rascallem na společném EP , který by mělo vyjít tento rok a jejich práci na něm, představí tento večer.


mapa není k dispozici

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více