FRS 13 – AfaRastaFa, F.I.L., Febio, Cocoman ls. Jahfoundation

FRS 13 – AfaRastaFa, F.I.L., Febio, Cocoman ls. Jahfoundation
23-Duben    21:00    cross][club - dolní stage

DOPORUČUJEME

Vstupné
VSTUP VOLNÝ / FREE ENTRY

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/401206763993114/

Info

FREESTYLE REGGAE SESSION no.13
AFARASTAFA / F.I.L / FEBIO / COCOMAN
JAH FOUNDATION DJs (AMATO A GIOVAN)
Cross Club – dolní stage – ZDARMA

21:00 Warm-up by Jah Foundation
22:30 Freestyle reggae session feat. AfaRastaFa, F.I.L, Febio a Cocoman
00:00 – ? Afterparty

Dubnová Freestyle reggae session se blíží a tentokrát se zaměříme na míchání reggae a dancehallu s rapem a hip hopem, uvědomělé texty a podzemní vibes.

Na mikrofonu se objeví trojka, která už společně rozpálila nejednu akci –
AfaRastaFa – energický rapový matador a producent s kořeny v jihlavské komunitě, který už dlouhá léta rozbíjí stage svojí seriózní kombinací hiphopu a reggae s důrazem na kvalitní flows a anglické texty.
F.I.L – DJ, raper a promotér, neúnavný šiřitel dobré muziky se základnou v Jižních Čechách. Za posledních deset let jste ho mohli zažít v různých rolích, ať už jako hypemana a DJe pro zpěváka Colectiva, jako promotéra hudebních akcí a festivalů, nebo třeba jako svébytného MCho s vášní pro klasický hiphop a reggae music. Že se F.I.L aktuálně soustředí především na dráhu MCho dokazuje i jeho právě vycházející debutová sólová deska.
Febio – další osobnost, která na scéně rozhodně není nováčkem. Febio je zakotvený v komunitě undergroudového hiphopu. Ať už to jsou jeho vlastní tracky, freestyle sessions, jeho spolupráce a nebo jeho producentská tvorba – Febio jde vytrvale vlastní cestou.

Warm up a především nečekaný výběr riddimů na live show budou mít na starosti Jahfoundation DJs – Amato a Giovan, takže nás čeká originální výběr nejen reggae a dancehall riddims, podložený léty praxe za DJským pultem.

Nečekejte klasický koncert s DJem. Nečekejte klasické verze známých hitů. Čekejte MCs, co mají texty, vibes a jsou ready se pobavit. Na podkladech, na které se na jejich večírcích jinak nedostane, s texty na které obvykle není prostor a s chutí se navzájem vyburcovat k co největšímu ohni.

Možná jste viděli videa z jamajských soundsystémových večírků. U selectorské control tower se odpalují riddimy, mikrofon putuje z ruky do ruky a zpěváci se trumfují svými klasickými texty, čerstvými novinkami i nečekaným freestylem. Možná jste takovou párty zažili i na vlastní kůži. A možná vás napadlo, proč takovou akci nevidíme časteji i u nás. Pokud ano, jsme na tom stejně a je na čase s tím něco dělat!Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více