HomeBwoyRasta & MessenJah

HomeBwoyRasta & MessenJah
22-Březen    21:00    Duku Duku music dance club

DOPORUČUJEME

Vstupné
neuvedeno

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/625628094567604/

Info

➡ MessenJah s kapelou HomeBwoyRasta !!!

Znáš hity jako: Ganja Je Lék, Balit, Miluju Život, Za Obzorem, Hai Taim, nebo Zahradnická píseň ?? Doraž si je dát naživo spolu se spoustou novinek! (:

Do Duku Duku doveze MessenJah i pecky z chystaného alba „BALANC“. Nová deska je rozkročená více multižánrově a tak kromě klasického reggae a dancehallu nabízí i skladby ovlivněné soudobým rapem. Určitě tedy je na co se těšit – křest proběhne 20. 4. v Praze ve Futuru!

Zasvěcení ví, že MessenJah už pár let tvoří špičku domácí Reggae/Dancehall scény. Publikum si ale čím dál víc nachází napříč žánry i generacemi. Kombinace chytlavých melodií a duchaplných textů totiž není ve zdejších vodách tak obvyklá, aby ji bylo možné přehlédnout. Snad i proto se počet „živáků“, které MessenJah odzpívá drží stabilně na stropě (kolem stovky vystoupení ročně) a jeho muzika se šíří všemi směry a to jak sólo, tak s Cocomanem a Dr. Karym v projektu „Nevereš“.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více