V Cross klubu pokračuje pravidelný večírek – Freestyle reggae session – hra pro jednoho DJe, MCs a massive, který ocení bezprostřední vibes. V sedmém pokračování se potkají tři výrazné postavy českého reggae, které mají na kontě kromě sólových projektů i společné kombinace a všichni tři aktuáně pracují na nových deskách. Mic-key Dreadalist, MessenJah a hostitel FRS Cocoman. Warm-up a výběr riddimů bude tentokrát v rukou DJe Herbyho.

21:00 – 22:30 – DJ Herby Warm-Up
22:30 – 00:00 – Freestyle Reggae Session
(Dreadalist, MessenJah, Cocoman)
AFTER PARTY
00:00 – 3:00 – Dj I-Wet a Dj Ras Cyrdaman

Možná jste viděli videa z jamajských soundsystémových večírků. U selectorské control tower se odpalují riddimy, mikrofon putuje z ruky do ruky a zpěváci se trumfují svými klasickými texty, čerstvými novinkami i nečekaným freestylem. Možná jste takovou párty zažili i na vlastní kůži. A možná vás napadlo, proč takovou akci nevidíme časteji i u nás. Pokud ano, jsme na tom stejně a je na čase s tím něco dělat!

Nečekejte klasický koncert s DJem. Nečekejte klasické verze známých hitů. Čekejte MCs, co mají texty, vibes a jsou ready se pobavit. Na podkladech, na které se na jejich večírcích jinak nedostane, s texty na které obvykle není prostor a s chutí se navzájem vyburcovat k co největšímu ohni.

DJ Herby:

S djingem začal v roce 2004 pod djským jménem Herbyboy. Soustředil se převážně na Reggae-Dancehall a Hip Hop music. Od té doby vystoupil na největších hudebnich festivalech a zahrál si ve špičkových klubech po celé ČR a SR. Má zkušenosti i ze světa, jako např. Nový Zéland, Srí Lanka a spousty dalších měst po Evropě. Od roku 2016 jezdí Dj Herby jako koncertní Dj Restovi z Ty Nikdy Label!