Michal Šeps & Comar – Charitativní koncert pro Lukáše

Michal Šeps & Comar – Charitativní koncert pro Lukáše
25-Duben    18:30    Hospoda 56

DOPORUČUJEME

Vstupné
DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ / VOLUNTARY ENTRANCE

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/294963241429307/

Info

Vstupné dobrovolné – VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z AKCE JDE NA PODPORU DVANÁCTILETÉHO LUKÁŠE HOLUBKA Z HLUČÍNA, KTERÝ TRPÍ DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU!!!

Michala Šepse velice zaujal příběh Lukáše Holubka a rozhodl se tak uspořádat v Lukášově rodném městě Hlučíně charitativní koncert . „Reggae má stmelovat lidi, je to hudba, která kolem sebe šíří pohodu, lásku a pozitivní energii. A proto doufám, že moje hudba pomůže v těžké životní situaci mladému člověku, který teď potřebuje naši pomoc a naše spojené síly“, řekl Michal.

Michal Šeps je největší mladou osobností českého reggae současnosti. Do povědomí veřejnosti se dostal především svým působením v Česko Slovenské SuperStar 2011, kdy skončil na 3. místě. Hudbě se věnuje od svých 5 let a přímo žánru reggae od svých 9 let. Ovládá hru na 7 hudebních nástrojů a veškerou hudbu s texty si píše sám.
V roce 2016 vydal Michal své debutové album „On přijde…“, jehož kmotrem se stal zpěvák Jaromír Nohavica. Přímo legendární se stala jeho imitace dechových hudebních nástrojů pusou.

Jako host akci podpoří Jan Comar Ražnok.
COMAR IN THE CUBE:
Akustická divočina Honzy Comara Ražnoka, kulturního činitele a muzikanta, mj. frontmana kapely Public Relations.
Comar je původem z Jeseníku a ta atmosféra temných jesenických hor se odráží také v jeho tvorbě. Syrově lyrické skladby však střídají skočné songy s punkovou komikou. COMAR IN THE CUBE to jsou písně z Comarova šuplíku i z jeho dřívějších hudebních projektů, očesané na akustickou kytaru.

Info o Lukášovi:
https://www.novinky.cz/domaci/501918-na-konte-pro-postizeneho-chlapce-chybi-pet-tisic.html

Nenechte si ujít tuto jedinečnou party s příchutí Jamajky v centru Hlučína a přijďte podpořit dobrou věc! Za Veškerou Vaši podporu předem děkujeme.


mapa není k dispozici

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více