Rub-A-Dub Friday ft. Karloss Late Birthday Party

Rub-A-Dub Friday ft. Karloss Late Birthday Party
07-Prosinec    21:00    Vacuum Art Bar

DOPORUČUJEME

Vstupné
neuvedeno

Facebook událost

Info

RUB-A-DUB FRIDAY je pravidelný mejdan v Praze, který se již více než 10 let zaměřuje především na Reggae Music, která vznikala od konce 70tých let až do začátku let 90tých.
DanceHall, RaggaMuffin, Rub-A-Dub …říkejte tomu jak chcete, důležité je, že když tuto muziku máte rádi a chcete si ji užít v příjemné atmosféře u dobrého piva, tak je Vacuum Art Bar správné místo pro Vás ! King Yellowman, Burro Banton, Barrington Levy, Linval Thompson,Sister Nancy, Sister Carol, Frankie Paul, Charlie Chaplin, Josey Wales, Papa Michigan, General Smiley, General Saint, Clint Eastwood, Eek-A-Mouse, Toyan, Ranking Joe, Tristan Palmer, Wayne Smith… je jen nepatrný zlomek toho co tato éra nabízí a my máme zásoby, ze kterých můžeme vytahovat hit za hitem téměř do nekonečna, ..sami jsme občas překvapení, jak parádní písně v těchto letech vznikaly a pořizujeme si je na deskách jedna radost.
Nuff’N’Ruff si ale samozřejmě vyhrazuje pravo okořenit tyto večery kvalitním SKA, DUBem nebo Roots music…
Na těchto pravidelných večírcích také dáváme šanci mladým selektorům, kteří hodlují podobným žánrům, jako my. Můžou dorazit mezi nás a nechat se vnést do tajů práce s gramofony a mixážním pultem, ..samozřejmě vinylist ve 100% .

Těšíme Se Na Vás, Vacuum Art Bar a Nuff’N’Ruff !

www.facebook.com/NuffNRuff
www.facebook.com/vacuumartbarTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více