Švihadlo & Green Småtroll

Švihadlo & Green Småtroll
19-Říjen    19:00 - 22:00    Klub 007 Strahov

DOPORUČUJEME

Vstupné
neuvedeno

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/2172113126212296/

Info

Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti se chystá speciální série koncertů, diskoték i divadel. Postupně budeme zveřejňovat akci za akcí, eso za esem, ze všech našich rukávů. Oslovujeme kapely, které v historii Sedmičky zanechaly svůj významný otisk.

Zásadní česká reggae kapela ŠVIHADLO je proto jasnou volbou. V útrobách našeho klubu vystoupili poprvé těsně před revolucí a v roce 1990 u nás proběhl dokonce křest první desky. Švihadlo k Sedmičce patří a jsme na to náležitě hrdí. Jejich kořeny sahají až do roku 1983 a své originální reggae ska dubové pecky valí už od roku 1983. Bude to velký návrat velké legendy.

Speciálním hostem večera budou Green Småtroll toť delikátní ska jazz skinhead reggae pražská formace, která u nás v roce 2002 odehrála svůj historicky druhý koncert a na sedmičkovském pódiu se od té doby objevuje se železnou pravidelností. Těšíme se mocně!

http://www.svihadlo.cz/
https://www.facebook.com/svihadlo/
https://www.facebook.com/GreenSmatroll/
https://bandzone.cz/greensmatrollTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více