ZIGGY MARLEY (JA)

ZIGGY MARLEY (JA)
31-Červenec    20:00    Divadlo Archa

DOPORUČUJEME

Vstupné
viz text

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/624274404676616/

Info

Ziggy Marley | Colours Selection | 31. 7. 2019


Poslední červencový den ovládne Divadlo Archa pravá jamajská atmosféra – vůbec poprvé v Praze zde po loňském premiérovém koncertě na festivalu Colours of Ostrava vystoupí Ziggy Marley, legenda reggae, osminásobný držitel Grammy a nejstarší syn Boba Marleyho.

Podobně jako otec na sebe vzal úlohu šiřitele poselství lásky, pozitivních vibrací a míru. Namísto chůze po vyšlapaném chodníku se ale vydal vlastní hudební cestou: jeho inovativní reggae s chytlavými melodiemi vstřebalo daleko víc rocku, funky, soulu a popu.

Jeho zatím poslední studiové album Rebellion Rises, které vyšlo loni pod Marleyovým labelem Tuff Gong Worldwide a bylo nominováno na Grammy, je apelem k pospolitosti, aktivismu a lásce. “Veškerá rebelie má počátek v lidské mysli, v melodii a v hudbě. Rebelie je vědomí. Jakmile si uvědomíme její potenciál a naše vlastní uvědomění se začne šířit, vyrosteme i my samotní,” komentuje poselství alba Marley.

––
VSTUPENKY
V prodeji za 890 Kč od 27. února, 10.00, v sítích GoOut a Ticketportal a na pokladně Divadla Archa.

GoOut
bit.ly/CSelection_ZiggyMarley

––
www.colours.cz | #coloursselection


mapa není k dispozici

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více